Jobs /

Trainee / Gyakornok

Xylem

Job Details

Location: Hungary Posted: Apr 22, 2024

Job Description

A Xylem a világ vezető globális víztechnológiai társasága, mely szivattyúzás és vízkezelés területén nyújt termékeket ügyfeleinek. A társaság a világ 150 országában rendelkezik erős és hosszú távú vevőkapcsolatokkal, sikerességünkhöz 16.000 alkalmazott járul hozzá. A cégcsoporthoz több, mint 40 márka kapcsolódik, melyek kis kivétellel piacvezetői adott szegmensüknek.Jelentkezz hozzánk és Oldjuk meg együtt a vízügyeket!A Xylem Hungary Kft. új munkatársát keresi következő pozíciójába: Gyakornok Feladataid közé fognak tartozni
  • adott osztály támogatása
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • kimutatások, riportok készítése
  • a területet érintő folyamatfejlesztési projektekben való aktív részvétel
Amit Tőled várunk
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok elsősorban gazdasági, logisztikai, mérnöki területen
  • Legalább heti 20 óra vállalását
  • Minimum hat hónap egybefüggő folyamatos munkarend vállalása
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Együttműködési készség, csapatszellem
  • Határozott fellépés, rugalmasság, jó szervező- és kommunikációs készség
Biztosítjuk Számodra
  • Diplomamunka elkészítésének lehetőségét
  • Munkavégzéshez szükséges eszközöket
  • Projektben való részvételt
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőséget
  • Hosszú távú diákmunkát/ gyakornoki pozíciót
  • Rugalmas munkarendet (home office lehetőséget)
  • Szakmai gyakorlat leigazolását
Amit Kínálunk:
  • Hozzájárulsz küldetésünkhöz: Let’s Solve the Water!
  • Professzionális karriert kínálunk az egyik vezető multinacionális cégnél, kihívásokkal teli munkát
  • Belső fejlődési lehetőségek
  • Kiváló légkör, barátságos környezet, csapatmunka
  • Munkába járás költségének térítése
Munkavégzés helye: 2700 Cegléd Külső-Kátai út 41.

About Xylem

Xylem is a large global water technology provider, enabling customers to transport, treat, test, and efficiently use water.

View Website